Nowa formuła szkoleń PPK już od 12 sierpnia 2020 roku! Zapraszamy!

Ruszają kolejne serie spotkań w ramach wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)  w przedsiębiorstwach, które zatrudniają powyżej 20 oraz 50 pracowników.

Tym razem w puli podmiotów zobowiązanych do wdrożenia systemu PPK dla pracowników jest kilkadziesiąt tysięcy podmiotów.

– Będzie bardzo trudno o uzyskanie fachowej pomocy w zakresie integracji i wdrożeń PPK, choćby w zakresie przystosowania systemów kadrowo-płacowych do naliczania składek. – mówi Łukasz Cieniak, Broker i Doradca ds. PPK – Właśnie dlatego, otwieramy się na szerokie zainteresowanie podmiotów w celu zapewnienia kompleksowych narzędzi do zarówno do wyboru instytucji PPK jak i samego procesu prawidłowej integracji narzędzi.

W naszej ofercie będą spotkania informacyjne w postaci Webinariów i E-szkoleń, jak również klasyczne szkolenia stacjonarne z Ekspertami PPK. Reprezentujemy przy tym stawkę wiodących Podmiotów PPK , aby nasi Klienci mieli komfort wyboru od samego początku! – podkreśla Łukasz Cieniak.

Pracodawcy z etapu wdrożeń zatrudniający powyżej 50 pracowników, w związku z pandemią COVID 19 zyskali dodatkowe pół roku na uruchomienie PPK. Termin na zawarcie umowy o zarządzanie PPK z wybraną instytucją finansową został wydłużony do 27 października 2020 r., a na zawarcie umowy o prowadzenie do 10 listopada 2020 r.

Wnosząc po doświadczeniach z etapu wdrożeń dla dużych firm zatrudniających powyżej 250 pracowników (których było zaledwie 4 tys.)  czasu nie zostało wiele.

Dlatego już teraz zachęcamy do zapisów na pierwsze Webinaria 12 sierpnia 2020 roku oraz na szkolenie stacjonarne 17 sierpnia 2002 r. w Warszawie.

Zapraszamy do zapisu na stronach DoradcaPPK.com.pl

UMÓW SPOTKANIE